Про Нас

Прочитайте про те, як ми робимо свою справу

Історія

Ми зацікавились створенням молочної ферми у початку 2012 року. Спочатку був лише проект, але згодом ми вирішили почати будівництво. Перший корівник був відкритий у грудні 2013 року, а в травні - і доїльний зал. У ті складні часи в нас звичайно були сумніви, та ми не здавалися та йшли вперед. Ми модернізуємо наше виробництво та навчаємось робити молоко кращим. На цьому шляху ми познайомился з нашою командою та з багатьма великодушними людьми, які нас підтримували. Через 3 роки в нас вже був другий корівник та телятник. Потім відкрився цех з виробництва молочних продуктів, який виготовляє смачні та корисні страви для всієї родини. Сьогодні ми - команда з 35 чоловік, кожен з яких допомогає робити нашу справу - від роботи у полі до зоотехніка, від працівників цеха до доярів. Ми постійно вдосконалюємо нашу ферму для того, щоб ви могли смакувати високоякікісне молоко.

Компь'ютерізація

Для ефективного управління фермою у нашому сторіччі необхідні комп'ютери. Ми використовуємо програму "Dairy Plan" від одного з лідерів європейського ринку - GEA. Ця програма автоматично стеже за станом корів, за їх здоров'ям та надоями. Вона вміє будувати графіки різноманітних величин, що допомагає правильно вибрати та зробити ті дії, які зроблять тварин щасливішими, та молоко - кращим. Також ми використовуємо технології для контроля наших ресурсів та для статистики та генетики.

Якість

Якість є дуже важливою у всіх речах, а особливо, у молочних продуктах. Для того, щоб у молоці були необхідні білок та жир, та не було шкодливих бактерій, треба постійно тримати контроль. Наше молоко не контактує з зовнішньою середою, що унеможливлює появу ворожих бактерій. Ми постійно аналізуємо продукти в лабораторіях, та наш ветеринар стеже за здоров'ям наших тварин. Також, ми робимо усе можливе для покращення кондицій життя наших корів та телят. Усе це дозволяє нам забеспечувати безпечність споживання та називати наше молоко молоком екстра ґатунку.

Свій корм

Для того, щоб корови виготувляли найкраще молоко, треба годувати їх корисними кормами. В нас є своє поле, на якому ми вирощуємо кукурудзу для наших корів. Потім ми виготовляємо комбікорм, який автоматично видається тваринам. У кожної групи телят та корів є свій раціон корму та мінералів, за яким стежить ветеринар.